Vedení školy

Jméno
Funkce
Email
Telefon

Ing. Jitka Jiskrová

Ředitelka školy

jiskrova@isstvm.cz

+420 xxx xxx xxx

Mgr. Iva Suchánková

Zástupce ředitele pro teoretickou výuku

suchankova@isstvm.cz

+420 xxx xxx xxx

Petr Leníček

Zástupce ředitele pro odborný výcvik

lenicek@isstvm.cz

+420 xxx xxx xxx

Otto Šlégr

Vedoucí domova mládeže

slegr@isstvm.cz

+420 xxx xxx xxx

Zlatuše Venigerová

Sekretariát

sekretariat@isstvm.cz

+420 465 420 405

Učitelé


Jméno
Předměty
Email

Ing. Monika Bakešová

odborné předměty

bakesova@isstvm.cz

Ing. Miroslav Bodlák

odb. předměty strojírenské

bodlak@isstvm.cz

Mgr. Milena Braiková

CJL, DEJ

braikova@isstvm.cz

Mgr. Naďa Burcalová

OBN, ANJ

burcalova@isstvm.cz

Josef Býček

vedoucí autoškoly

bycek@isstvm.cz

Mgr. Marek Čáp

MAT, FYZ

cap@isstvm.cz

Mgr. Tomáš Černý

TEV, Člověk a příroda

cerny@isstvm.cz

Mgr. Antonín Hron

FYZ, odb. předm.strojírenské

hron@isstvm.cz

Mgr. Michal Hynek

NEJ, DEJ, výpoč.technika

hynek@isstvm.cz

Ing. Ladislav Khorel

odb. předměty strojírenské

khorel@isstvm.cz

Petr Mikolášek

učitel autoškoly

mikolasek@isstvm.cz

Mgr. Pavel Mimra

odb. předměty strojírenské

mimra@isstvm.cz

Ing. Pavel Novotný

MAT, odb. př. strojírenské

novotny@isstvm.cz

Ing. Vojtěch Novotný

odb. předměty strojírenské

novotnyv@isstvm.cz

Ing. Luděk Roleček

odb. předměty strojírenské

rolecek@isstvm.cz

Ing. Štěpánka Řezníčková

odb. předměty ekonomické

reznickova@isstvm.cz

Mgr. Vladimír Smrček

TEV

smrcek@isstvm.cz

Ing. Milan Solil

odb. předměty strojírenské

solil@isstvm.cz

Mgr. Věra Soušková

ANJ

souskova@isstvm.cz

Mgr. Tomáš Valenta

MAT, FYZ

valenta@isstvm.cz

Mgr. Radmila Vovková

ANJ

vovkova@isstvm.cz

Učitelé odborného výcviku


Jméno
Odbornost
Email

Bohuslav Bezdíček

instruktor svařování

bezdicek@isstvm.cz

Jiří Blažek

automechanik

blazek@isstvm.cz

Václav Brabec

CNC stroje

brabec@isstvm.cz

Petr Brandýský

lakýrník

brandysky@isstvm.cz

Vlastimil Habal

instruktor svařování

habal@isstvm.cz

Eduard Haselmann

karosář

haselmanne@isstvm.cz

Miroslav Kajsrlík

nástrojař

kajsrlik@isstvm.cz

Miroslav Kaštánek

zámečník

kastanek@isstvm.cz

Petr Langer

mechanik strojů a zařízení

langer@isstvm.cz

Miloslav Leníček

karosář

lenicekm@isstvm.cz

Milan Navrátil

opravář zemědělských strojů

navratil@isstvm.cz

Václav Pištora

zámečník

pistora@isstvm.cz

Jaroslav Pravec

zámečník, nástrojař

pravec@isstvm.cz

Jaroslava Trnková

čalouník

trnkova@isstvm.cz



Vychovatelé


Jméno
Funkce
Email

Hana Kovářová

vychovatelka

kovarova@isstvm.cz

Jaroslava Ropková

vychovatelka

ropkova@isstvm.cz

Výchovné poradenství


Jméno
Funkce
Email

Mgr. Naďa Burcalová

výchovný poradce

burcalova@isstvm.cz